Jest to najlepsze miejsce na świecie na zostawienie psa podczas naszej nieobecności. Hotelik w którym pies staje się od razu członkiem rodziny  „ludzko – psiej”.   Profesjonalna opieka zoopsychologa. Przemiła właścicielka, wrażliwa, doskonale rozumiejąca potrzeby powierzonego opiece psiaka, ciepła i serdeczna.

Psy ulokowane są w pięknym domu z ogrodem, otoczone opieką, czują się jak jak u siebie, są zadbane , zadowolone bo znajdują się wśród przyjaciół.

My i nasza suczka jesteśmy zachwyceni hotelem-domem, jego właścicielką oraz całą Jej Rodziną i ze spokojem i ufnością wracamy tu kolejny raz.      

E. i M. Gryczyńscy oraz Nusia

Właścicielka 3 kotów

 

Jestem bardzo zadowolona. Koty spędziły poza domem 25 dni i wróciły do domu w znakomitej kondycji fizycznej i psychicznej. Następnym razem na pewno skorzystam ponownie z tego hotelu. Polecam hotel wszystkich, którzy chcą mieć spokojny wyjazd i pewność, że oddają zwierzęta pod właściwą opiekę. Pozdrawiam właścicielkę i córki.

Anna Stępień

 

Właścicielka to wspaniała osoba, rozumiejąca problem zostawianych tam pupili jak i ich właścicieli.Pełna ciepła, serdeczna, otwarta i z poczuciem humoru. Idealna osoba do tej działalności.Stara się w miarę możliwości stworzyć podopiecznym domową atmosferę nie zapominając o indywidualnych potrzebach każdego z nich. Każde rozstanie z naszym pupilem jest trudne, jednak tutaj jest złagodzone przez świadomość pozostawienia go w dobrych i odpowiedzialnych rękach, u osoby z wielkim sercem.

Anna Stępień.