POBYT

Dołożymy wszelkich starań aby Wasze Zwierzęta miały u nas swój drugi dom.

Doba hotelowa liczona jest od godziny przyjazdu do hotelu do tej samej godziny dnia następnego. Każda następna godzina kosztuje dodatkowo 5zł.

Zwierzęta przyjmujemy wydajemy w godzinach 8-20, w niedzielę 9-10 oraz 18-20

Godzinę przyjęcia i odbioru zwierząt ustalamy z Państwem indywidualnie.

Prosimy o punktualne przybycie o umówionej godzinie. Gdyż pozwala nam to zachować ustalony harmonogram. Przestrzeganie zegara biologicznego przebywających u nas zwierząt zdecydowanie łagodzi stres związany z pobytem w obcym dla nich środowisku.

UWAGA: W dni świąteczne Hotel funkcjonuje, jednakże nie ma możliwości przyjmowania lub odbioru zwierząt.

REZERWACJA

Liczba miejsc w naszym hotelu jest ograniczona, dlatego zwłaszcza w okresie wakacyjnym oraz świątecznym należy wcześniej dokonać rezerwacji.

Aby mieć zarezerwowane miejsce należy skontaktować się z nami w celu ustalenia terminu pobytu oraz dokonać wpłaty w wysokości 20%.

Wpłata na konto: Fundacja PASJA Bank PKO 68 1020 3378 0000 1602 0279 1622
W treści prosimy podać imię psa/kota oraz datę pobytu.

Opłata za ustalony w Umowie okres wpłacana jest w dniu przyjęcia psa/kota. Prosimy o przemyślane podanie daty odbioru psa/kota, ponieważ nie ma zwrotu pieniędzy przy wcześniejszym odbiorze pupila.

WYMOGI DOTYCZĄCE SZCZEPIEŃ

Każdy przyjmowany pies powinien być zaszczepiony przeciw  chorobom wirusowym, przeciwko wściekliźnie (ważne 1 rok) oraz odrobaczony nie później niż 3 m-ce przed przyjazdem do  hotelu, chyba że lekarz prowadzący zwierzę zadecyduje inaczej.

Zalecamy zabezpieczenie psów przeciw kleszczom, gdyż często wybieramy się na spacery poza teren Hotelu. Istnieje możliwość zakropienia psa w Hotelu za dodatkową opłatą.

CO ZABRAĆ

Przyjęcie psa/kota do hotelu poprzedzone jest szczegółowym wywiadem dotyczącym sposobu opieki nad pupilem oraz podpisaniem z Państwem umowy. Do hotelu przyjmujemy zwierzęta z aktualną książeczką zdrowia.

Prosimy o przygotowanie potrzebnej ilość karmy. Wskazany jakiś smakołyk lub kość preparowana.
Posłanie, poduszkę, kocyk, ulubioną zabawkę, pluszaka … jeśli tylko piesek posiada. .
Hotel wyposażony jest w legowiska, miski, koce, zabawki itp. „Domowa wyprawka” ma na celu przyspieszenie aklimatyzacji w nowym miejscu.
Prosimy nie przywozić miseczek zwłaszcza wykonanych z ceramiki, szkła lub plastiku.

ŻYWIENIE

Prosimy o dostarczanie zwierząt razem z karmą, którą jedzą na co dzień. Jest to ważne, ze względu na alergie pokarmowe i problemy trawienne, które czasami towarzyszą zmianom pożywienia. Gotowane jedzenie można przygotować i przywieźć do nas w plastikowych pojemnikach z pokrywką lub w plastikowych torebkach. Istniej możliwość przechowywania żywności w lodówce lub zamrażarce. Prosimy o podpisywanie żywności imieniem pieska.

ODWIEDZINY

Jeden raz w miesiącu organizujemy Dni otwarte. Jeśli chcecie Państwo odwiedzić nasz hotel serdecznie zapraszamy. Informację o kolejnym spotkaniu podajemy na FACEBOOKU „ Łódź Hotel dla Zwierząt DOG CLUB”.

Dbając o spokój i bezpieczeństwo naszych gości prosimy, aby wszelkie odwiedziny (w tym przywiezienie i odbiór zwierząt) ustalać telefonicznie.

Nie przewidujemy odwiedzin w niedziele, święta, wakacje oraz ferie szkolne.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z Regulaminem i cennikiem.