Hodowla Ród Uparciuchów
Staramy się hodować piękne, zdrowe i kochane psy. Każdy z naszych psów to wspaniały dodatek do każdej rodziny. Nasze psy to nie tylko ładny wygląd, ale i temperament.

VEINA

DORA

DZEMI

LOLA

WHOPE

SZCZENIĘTA

Powołanie do życia nowej istoty, to wielka frajda, ale jeszcze większa odpowiedzialność. Dla mnie, jako dla hodowcy, najważniejsze jest, żeby szczenięta trafiły do ludzi, którzy będą chcieli i potrafili, zaspokoić ich potrzeby, tak, by obie strony, na równi czerpali przyjemność ze wspólnego życia.

Przedstawione szczenięta, które są propozycją dla osób pragnących posiadać pieska najwyższej klasy o wybitnym pochodzeniu, doskonałym eksterierze, znakomitym zdrowiu z oryginalnym i prawdziwym kompletem dokumentów FCI.

To propozycja dla osób które mają także ambicje odnosić sukcesy wystawowe. Jesteśmy przekonani że nowi „rodzice” pieska będą mogli czuć się ludźmi wyróżnionymi i szczęśliwymi z posiadania tak cudownego i wspaniałego malucha.

Ludzie zawsze są podekscytowany nowym szczeniakiem, ale potem wiele może się zmienić jeżeli wybór nie będzie do końca przemyślany. Jako zoopsycholog staram się, aby każde szczenię znalazło rodzinę adekwatną do jego temperamentu. To kolejny powód, dla którego nasza hodowla cieszy się uznaniem.

Odbierając malucha otrzymują Państwo pełną wiedzę niezbędną do rozpoczęcia nowego etapu życia i nas jako pomoc ekspercką w wychowaniu i obsłudze nowego członka rodziny.