Przy pobytach powyżej miesiąca cena ustalana indywidualnie

25

kot

40

2 koty*

30-40

Małe psy

50-60

Duże psy

*Koszt pobytu uzależniony jest od indywidualnych upodobań psa oraz długości pobytu

W przypadku opieki nad zwierzętami wymagającymi szczególnej dbał ości i ostrożności (seniorzy, szczenięta, zwierzęta wymagające opieki medycznej, niepełnosprawne ruchowo) oraz w przypadku indywidualnych życzeń Klienta powyższa cena ulega zmianie. Ustalana jest po szczegół owym wywiadzie.

DOBA HOTELOWA

liczona jest od momentu zakwaterowania do tej samej godziny dnia następnego.
W niedzielę odbiór zwierząt możliwy jest w godzinach 18,00 -20,00.
Ze względu na konieczność zachowania odpowiedniego rytmu dnia, a zwłaszcza pór spacerów oraz posiłków przebywających u nas Gości, prosimy o punktualny przyjazd o umówionej godzinię

 

TRANSPORT

odpł atność wynosi 1zł za kilometr, nie mniej jednak niż 20 zł .


ZABIEGI
PIELĘGNACYJNE

(strzyżenie, kąpiel, wyczesywanie) 50 – 100 zŁ.

FRYZJER

Wnosimy o wysokiej jakości , bezstresowe grooming do ciebie!
dbać o włochatych członków rodziny , jak gdyby były nasze własne !

Utrzymanie sierści kota w odpowiedniej kondycji wymaga regularnej pielęgnacji. Pomagają w tym kosmetyki dostosowane do rodzaju i koloru sierści kota.
W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: spray zwiększający objętość, odżywki na bazie ekstraktów roślinnych, szampony dla kotów, kosmetyki intensyfikujące kolor sierści, żel do układania i modelowania włosów, spray do rozczesywania włosów i wiele innych produktów.
Należy pamiętać również o tym, że pielęgnacja kota to nie tylko skóra i sierść, ale również oczy, uszy oraz łapy z pazurami.
W zadbaniu o nie, z całą pewnością pomocne okażą się: płyny, żele, toniki oraz krople do czyszczenia uszu, krople do pielęgnacji oczu dla psów i kotów, płyn do przemywania okolic oczu, odświeżacze oddechu w sprayu


 

PRZED ROZSTANIEM

pies z dużym lękiem

Właściciel psa musi wiedzieć, że zwierzaka oddawanego do hotelu trzeba odpowiednio do tego przygotować.
Dobrze jest, gdy pies ma swój kocyk lub posłanie. Wówczas czuje znajomy zapach. Jeśli mamy pieska lękliwego najlepiej podawać mu preparat wpływający kojąco na nerwy i dodatkowo wyposażyć go w ten preparat na cały pobyt. Pozwala to nieco zmniejszyć stres wynikający z pozostawienia w nowym miejscu.
Bo trzeba pamiętać, że nawet doświadczony właściciel hotelu jest dla psa  zupełnie obcą osobą. O rodzaj preparatu należy zapytać weterynarza prowadzącego, który psa zna.